Rozvrh hodin - 7. třída

image

V září nás do sedmého ročníku nastoupilo devět: Iva, Katka, Šárka, Bára a Zdenda, Dan, Štěpán, Vojta, David.Stihli jsme už spát ve škole, kde jsme pekli sladké koblihy a bubnovali na africké djembe bubny. Taky jsme připravili v lese vánoční strom pro zvěř z jablek, mrkví a lojových koulí. Ke konci kalendářního roku nás však David nečekaně navždy opustil           ( nezapomeneme ), a tak to opět "táhneme" 4:4. Získáváme jistotu a sebevědomí, někdy zlobíme, ale to už tak nějak k sedmákům patří. Před námi je pololetí, tak máme stále co dělat a fakt se nenudíme:-)

Setkání s Michaelou Fišarovou

Když spisovatelka četla ukázku ze své knihy, všichi jsme seděli napjatě a poslouchali, co se stane. Příběh nás naprosto zaujal a hodně z nás si chce knihu vypůjčit. Dobrá zpráva je, že ji máme ve školní knihovně.

Bruslení - Svitavy

Hodně jsme padali, ale musíme říct, že se nám to velmi líbilo. Sluníčko svítilo jak na jaře, někteří bruslili jen v tričku s krátkým rukávem. Hodně velká pohoda:-) "SEDMAČKY"

AZ - KVÍZ JUNIOR

Já jsem se přihlásil do televizní soutěže. Dlouho se nic nedělo a najednou to bylo tu. Zavolali mi, že jsem byl vybrán a natáčel jsem své díly. Když jsem vyhrál, to byl pocit - jupíí. Je to super zkušenost - zkuste to taky!  Štěpán