31. ledna
kino Svitavy

31. ledna navštíví žáci 1. až 5. ročníku filmové představení Po strništi bos.

9. února
FVTP Lanškroun

Nominovaní žáci postupující ze školního kola

18. 2. - 23. 2. 2018
Lyžařský kurz

Lyžařský kurz proběhne v termínu od 18. 2. do 23. 2. 2018 v Deštném v Orlických horách. Budeme ubytovaní v penzionu Verner a většina lyžařského výcviku bude probíhat na sjezdovce Start. Žáky doprovodí pedagogický dozor ve složení - Magdalena Lidmilová, Irena Janků a Jaromír Mikeš.

17. ledna
Dějepisná olympiáda

17. ledna 2018 se žákyně 9. ročníku Tereza Rounová a Martina Kollmannová zúčastní okresního kola dějepisné olympiády. Držíme jim palce.

3. ledna
PF 2018

Krásné Vánoce, pohodu, spokojenost a dobré přátele v novém roce všem přejí děti a zaměstnanci ZŠ Vítějeves.

Uvidíme se 3. ledna!

22. prosince
Vánoční turnaj

Tradiční Vánoční turnaj proběhne ve vítějevské sokolovně. Vydáme se ze všech sil, abychom podali co nejlepší výkony v duchu pravidel fair play!

Fotky v galerii Aktuální školní rok - Akce školy

19. prosince
Školní kolo FVTP

Dnes proběhne školní kolo Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež Pardubického kraje. Nejlepší projekty postoupí do oblastního kola v Lanškrouně, které se koná 9. února 2018.

Do okresního kola v Lanškrouně byly nominovány projekty:

Jak se krotí dřevo - Michal Bačovský

Funguje to?  - Iva Vaverková, Šárka Štarhová

Kyselé deště - Tereza Rounová

Změkčovadla vody  -  Martina Kollmannová, Simona Peterková

Rajčata? Rajčata!   -   Štěpán Ducháček

Jíme očima?  -  Eliška Bublová, Nicol Havlíčková

Jídelníček ptáků  -  Vojtěch Kalas

14. prosince
Soutěž zručnosti a Přírodovědecká olympiáda

14. prosince se vybraní žáci zúčastní Soutěže zručnosti pořádané SOU Svitavy. Naši žáci se v konkurenci ostatních škol velmi dobře umísťují.Tak budeme držet palce!

Tříčlenný tým deváté třídy nás bude reprezentovat na Přírodovědecké olympiádě pořádané Gymnáziem Jevíčko.

4. prosince
Čerti na hřišti

V pondělí 4. prosince nás poctí návštěvou pohádkové bytosti. Všechny děti dostaly pozvánky na nadílkový podvečer.

6. prosince
Divadlo Brno

Dne 6. prosince 2017  navštívíme na hudební scéně Městských divadel Brno představení Mary Poppins. Odjezd v 16:15 hod od ZŠ Vítějeves. Předpokládaný návrat kolem 22 hod opět ke škole.