do 21. června
Jidelna - poslední týden

Milí žáci,

prohlédněte si jídelní lístek na poslední týden tohoto školního roku. Rozhodněte se, které obědy si odeberete. Odhlašuje se jen do konce tohoto týdne - do 21. června, poslední týden už to nebude možné.

jidelni-listek-posledni.pdf

Podzim 2024
Pozvánka na webináře Mgr. Jiřího Haldy pro rodiče

Nabídka TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,
zveme Vás na online přednášky speciálního pedagoga a uznávaného rodinného terapeuta Mgr. Jiřího Haldy. V následujících přednáškách se vypořádáme s nejpalčivějšími problémy různých věkových kategorií, od batolat po „puberťáky”.

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut. Orientuje se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy.  Rodinu vnímá jako živý organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem.
Je autorem knih Maličkosti na které byste při výchově dětí neměli zapomínat a V každé chvíli jste mi vzorem.
Jednotlivé přednášky budou probíhat dle data v čase 17:00 - 18:30.
Přednášky se uskuteční v online prostředí Livewebinar. Link zašleme všem přihlášeným účastníkům den před konáním přednášky.
Účastnický poplatek: 540 Kč/přednáška
Více informací o webinářích Mgr. Jiřího Haldy a podrobnosti najdete ZDE.

Poznámka Dany Hromádkové: Znám knihy Jiřího Haldy a jsou velmi zajímavé a inspirativní. Doporučuji.

10. června
Oblečení s logem školy

Krásný den,

právě jsme spustili Váš eshop na adrese https://www.kraloveskoly.cz/zsvitejeves/ .

Na tomto odkazu si do 25. června můžete objednat oblečení a další věci s logem naší školy.

31. května
Studijní cesta do Paříže

Nikol Metelová a Tereza Šindelářová si ve dnech 26. - 31. 5. užily svoji odměnu za projekt v soutěži FVTP, a to cestu do Francie. Navštívily Louvre, Eiffelovu věž, Cité de Sciences (technické muzeum) v Paříži, zámek Amboise, město Poitiers a zábavný park Futuroscope.

24. května
Ceny fotografií

SADY

1. jednotlivec: postava i portrét   450 Kč         jen postava    300 Kč         jen portrét    300 Kč

2. sourozenci: postava i portrét  500       jen postava    350 Kč         jen portrét    350 Kč

Přídavný balíček (2x foto s velkým rámečkem, 2x foto s malým rámečkem, 2x kalendář) 100 Kč - přídavný balíček nelze koupit samostatně.

Třídy, skupiny, kamarádi:

foto třídy bude při odebrání sady za 10 Kč, bez odebrání sady bude za 50 Kč

menší fotka kamarádi 35 Kč, větší fotka kamarádi 50 Kč

Můžete vrátit jakoukoli sadu i balíček.

24. května
Soutěž v poznávání rostlin a živočichů

Soutěže se zúčastnilo 6 žáků z 5., 6. a 7. třídy. Výsledky uvádíme:

Poznávání rostlin

2. místo Nikol Metelová , 12. místo Katrin Moravcová (z 51 zúčastněných soutěžících)

22. místo Jana Krochina

Poznávání živočichů

7. místo Nela Drašarová, 45. místo Vendula Jůnová, 60. místo Monika Vaverková (ze 77 zúčastněných soutěžících)

Gratulujeme k dobrému umístění!  Všem dětem děkujeme za reprezentaci naší školy.

13. května
Sběr papíru

Sběr papíru v obci Vítějeves

ZŠ Vítějeves organizuje sběr papíru. Finanční prostředky za tento hromadný sběr zůstanou škole a budou použity pro potřeby žáků. Děkujeme vám za vaši podporu.

Den:                        pondělí 13. 5. 2024

Čas a místo:          13.00 hod - před školní budovou

Během dopoledne již můžete sběr přinášet a ponechat ho v prostoru před vchodem do školní budovy.

Sběr vám odvezeme i z domu, pokud máte zájem, zavolejte: 461 526 154, 739 642 545

Žáci mohou nosit papír do školy již od 2. 5. 2024.

7. května
Fotíme se

V úterý 7. 5. přijede profesionální fotograf - bude fotografovat třídy i jednotlivce.

Pozadí pro focení jednotlivců je zde

16. dubna
Před nástupem do 1. třídy

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR zpracovalo nové znění Desatera pro rodiče Jak můžete pomoci svému dítěti před nástupem do ZŠ.pdf, MŠMT ČR (msmt.cz)

Doporučujeme vám se s tímto dokumentem seznámit.

Jak můžete pomoci svému dítěti před nástupem do ZŠ.pdf

15. dubna
Výsledky zápisu do 1. ročníku