9. duben
Sběr papíru

ZŠ Vítějeves organizuje sběr papíru v obci. Sbírat se bude v úterý 9. dubna ve 13 hod. před budovou školy. Žáci mohou nosit sběrový papír do školy už od 1. dubna. Získané finanční prostředky budou použity pro potřeby žáků.

Papír můžeme odvézt i od vás z domu. Pokud máte zájem, volejte na tel. 461 526 154 nebo 739 642 545.

3. duben
Pozvání k zápisu

Vážení rodiče, pokud jste se rozhodli zapsat Vaše dítě do naší základní školy, zveme Vás srdečně k zápisu. Uskuteční se ve středu 3. dubna 2019 od 13 hod. v přízemí budovy.

Těšíme se na Vás

ředitelství školy

14. březen
Fantastické!!!!!

Neobyčejný úspěch dosáhly v kvalitní konkurenci škol Pardubického kraje dva projekty naší školy!

Netradiční techniky pěstování brambor autorky Elišky Bublové získaly mimořádnou cenu děkana pardubické vysoké školy s právem účasti na krátkodobé stáži ve Francii.

Projekt Územní srážky realizovaný Annou Dernerovou a Terezou Nádvorníkovou si vysoutěžil účast na krátkodobé stáži v Paříži.

Ostatním účastníkům byla vyslovena pochvala od některých hodnotitelů za poctivě odvedenou práci nad rámec školních povinností.

Všem patří velká gratulace.

28. BŘEZEN
Noc s knihou

28.3. si můžeš ve škole číst až do půlnoci. Pro zájemce 2. ročníku, ped. dozor -  Simona Janků.

Vezmi si s sebou: spacák, karimatku nebo deku, hygienické potřeby, pití, snídani, učení na druhý den a nezapomeň svou knihu:-)

21. březen
Den otevřených dveří

Srdečně vás zveme do naší školy ve čtvrtek 21. března od 8.00 do 16.00 hodin. Kromě prohlídky školní budovy můžete navštívit ve výuce naše prvňáčky.

11. březen
Bruslení opět

V pondělí 11. 3. pojedou všichni žáci 2. stupně bruslit na zimní stadion do Poličky. Bruslení bude místo odpoledního vyučování, je pro žáky povinné. (Brusle si žáci mohou půjčit v Poličce.)

Nezapomeňte rukavice!!!

15. březen
Pohádkové vaření

Pro žáky 4. a 5. třídy je připraveno Pohádkové vaření na učilišti v Poličce.

22. březen
Matematický klokan

Stejně jako v předchozích letech se i letos zapojíme do mezinárodní soutěže Matematický klokan. Soutěž je určena pro všechny žáky od 2. do 9. třídy. Probíhá vždy v určeném termínu, tentokrát v pátek 22. března.

1. březen
Bruslíme

V pátek 1. 3. jedou žáci 2. stupně bruslit na zimní stadion do Poličky. Jedeme linkovým autobusem v 7.25 hod. z Vítějevsi do Svitav. Vrátíme se mezi 12.30 a 13.00 hod. Oběd ve školní jídelně nebude.

23.únor
Masopust

Chcete strávit příjemnou sobotu? Přijďte se pobavit na tradiční MASOPUSTNÍ VESELICI. V doprovodném programu uvidíte i děti naší školy.