29. ledna
Kino - 1. stupeň

Dne 29. 1. pojedou žáci 1. stupně do Svitav na film Hodinářův učeň.

Odjíždíme od školy v 7.30 hod., přijedeme po 11. hodině. Žáci se tento den nebudou učit. Vybíráme 105 Kč.

28. ledna
Divadlo - 8. a 9. třída

V úterý 28. 1. pojedou nejstarší žáci do Poličky na divadelní představení The last wish, hrané v anglickém jazyce.

Odjezd je v 9.20 hod. od školy, návrat kolem 12. hodiny. Ráno i odpoledne bude běžné vyučování.

30. ledna
Pololetní vysvědčení

Vysvědčení za první pololetí školního roku dostanou děti ve čtvrtek 30. ledna. V pátek 31. ledna mají jednodenní pololetní prázdniny.

6. ledna
Festival vědy a techniky - výsledky

Školní kolo FVTP proběhlo v pondělí 16. 12. Žáci soutěžili se 7 pokusy a 22 projekty. V pátek 20. 12. byly vyhlášeny výsledky.

Zvítězily a do oblastního kola postupují tyto projekty: Robotika (Milan D. - 7.tř.), Motýli (Tereza N. - 7.tř.), Pomůcky do fyziky (Vojta K. - 9.tř.), Okurky v plastu (Štěpán D. a Barbora N. - 9.tř.), Pomůcky do fyziky (Šárka Š. - 9.tř.), Turistické trasy pro naše okolí (Ondra R. - 8. tř.), Roubovat či neroubovat (Petr a Aleš K. - 8. a 6. tř.).

Porota nejlépe hodnotila pokusy Lávová lampa (Sandra H. a Beata F.), Podtlak (Matěj M.) a Faraonův had (Tobias Š., Patrik H., Daniel J.). Spolužákům se nejvíce líbily pokusy Podtlak, Mrak v láhvi (Tomáš S. a Jan Š.) a Lávová lampa.

21. prosince
Vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny začínají v sobotu 21. prosince a končí v neděli 5. ledna. Milí žáci, krásně si je užijte!

16. prosince
Adventní sbírka

Na konto Adventní sbírky České televize jsme tentokrát poslali 7 000 Kč.

Děkujeme žákům, jejich rodičům i zaměstnancům školy.

20. prosince
Vánoční turnaj

Vyučování v tomto roce zakončíme jako obvykle vánočním sportovním turnajem. Turnaj bude v pátek 20. prosince a soutěžit budou třídní týmy žáků 2. stupně.

17. prosince
Exkurze 9. třídy

V úterý 17. 12. žáci 9. ročníku pojedou do Moravského zemského muzea v Brně, kde proběhne výuka mezi paleontologickými a mineralogickými sbírkami.

Odjezd z Bohuňova v 7.15hod. linkovým autobusem (dopravce ČSAD Tišnov), příjezd do Bohuňova v 15.39, odtud dále linkovým autobusem v 15.40 hod.

S sebou: psací potřeby, poznámkový blok, svačinu, pití, peníze

18. prosince
Vánoční návštěva Svitav - 7. tř.

Ve středu 18. 12. pojedou žáci 7. třídy na vánoční návštěvu Svitav - do muzea, na bowling a snad i na drobné nákupy.

Doprava linkovým autobusem v 7.25 hod. z Vítějevsi, zpět ve 13.30 ze Svitav do Březové, odtud v 14.30 hod. směr Svojanov.

16. prosince
Školní kolo FVTP

Milí žáci, připravte si svůj projekt, abyste ho porotě a spolužákům předvedli v pondělí 16. prosince odpoledne. Všechny důležité informace najdete v sekci FVTP.