20. listopadu

Ve středu 20. 11. od 15.30 hod. proběhnou třídní schůzky.

Podzim 2019
Zajímavý obyvatel školy

Ve sklepě školy bydlí zajímavý tvor. Kdo je to? Přečtěte si o něm více.

V NAŠÍ ŠKOLE MÁME ZAJÍMAVÉHO KAMARÁDA.pdf

Foto najdete v galerii v části Z vyučování.

13. listopadu
Učíme se v muzeu

Ve středu 13. 11. pojedou žáci 6. a 7. třídy do Brna do muzea Anthropos a do planetária.

Doprava je zajištěna objednaným autobusem. Odjezd po zastávkách, první zastávka je v Lavičném v 6.30 hod.

Předpokládaný návrat kolem 15. hodiny.

29. 10. - 1. 11.
Volné dny

Celý týden od 28. října do 1. listopadu mají žáci volno (po státním svátku následují dvoudenní podzimní prázdniny, další dva dny je ředitelské volno).

24. října
Den stromů

V říjnu slavíme Den stromů. 4. a 5. třída se rozjede do Ekocentra Skřítek do Poličky je blíže poznat.

15. října
Šachový turnaj

Šachového turnaje ve Svitavách se zúčastnili 4 žáci. Vojta si vedl velmi dobře.

Foto najdete v galerii.

18. října
Zase je tu Halloween

Přijďte s námi oslavit Halloween v pátek 18. října od 18 hodin na sokolské hřiště. Na programu máme soutěž masek, soutěž dýní, strašidelné vyrábění, stezku odvahy a karaoke. Nebude chybět občerstvení od Drákuly.

17. října
Přehlídka středních škol

Ve čtvrtek 17. 10. se koná od 9.00 do 17.00 hod. ve Svitavách ve Fabrice přehlídka středních škol, kterou pořádá Úřad práce.

Žáci 8. a 9. ročníku pojedou společně dopoledne místo vyučování, aby se seznámili s nabídkou středoškolského studia. Burzu mohou navštívit také rodiče.

Září
Zdravá škola

Prvňáčci objevili na školní zahradě naši malou zeleninovou zahrádku.

Poznávali jsme jednotlivé druhy vypěstované zeleniny- rajčata, pórek, fazole, pažitku, patizony. V závěru povídání jsme ochutnali pažitku a krásně vyzrálá rajčata.

Fotografie najdete v galerii v části "školní družina".

10. října
Divadlo Svitavy

Ve čtvrtek 10. 10.  pojede 1., 2. a 3. třída do Svitav.

Odjezd v 7.30 od školy, příjezd v 11.30 hod.

Děti navštíví program hudebního divadla "Naše písnička aneb postavím si domeček" v KD Fabrika.

Po programu:

- 1. třída - dětské centrum Rarášek

- 2. a 3. třída - program v knihovně "Kamil neumí létat"

Děti si vezmou: svačinu, pití, batůžek, igelitový sáček, drobné peníze